main-logo

Szczecinek łączy cechy dynamicznie rozwijającego się ośrodka przemysłowego z wyjątkową lokalizacją wśród jezior i lasów Pojezierza Drawskiego. Możliwość wykorzystania potencjału miasta i okolic gwarantuje specjalna strefa ekonomiczna w Szczecinku.

phone-icon

TELEFON (+48) 94 37 141 48

Więcej informacji na temat Strefy
Ekonomicznej uzyskasz telefonicznie.

strefa ekonomiczna szczecinek
Ancora - nowa firma w klastrze

Ancora sp. z o.o. to nowa firma, która pojawiła się w Szczecineckim Klastrze Meblowym. Jest to producent komponentów meblowych i w  związku z rozpoczęciem produkcji poszukuje do pracy kobiet i mężczyzn na następujące stanowiska:

  • operator maszyn stolarskich (piła, okleiniarka, wiertarki)
  • operator wózków widłowych
  • operator linii pakującej
  • automatyk – elektryk

Praca w systemie zmianowym. Mile widziane wykształcenie o kierunku stolarskim. Dla osób nie posiadających tego wykształcenia firma zapewnia niezbędne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Atrakcyjne wynagrodzenia, pakiety socjalne oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. 

CV wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

należy przesłać na adres e-mail: biuro.ancora@gmail.com

informacje dodatkowe
inwestorzy w strefie
kronospan-logo kronospan-logo
slowianka-logo slowianka-logo
emet-logo emet-logo
infomac-logo infomac-logo
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.