main-logo

Szczecinek łączy cechy dynamicznie rozwijającego się ośrodka przemysłowego z wyjątkową lokalizacją wśród jezior i lasów Pojezierza Drawskiego. Możliwość wykorzystania potencjału miasta i okolic gwarantuje specjalna strefa ekonomiczna w Szczecinku.

phone-icon

TELEFON (+48) 94 37 141 48

Więcej informacji na temat Strefy
Ekonomicznej uzyskasz telefonicznie.

strefa ekonomiczna szczecinek
Ancora - nowa firma w klastrze

Ancora sp. z o.o. to nowa firma, która pojawiła się w Szczecineckim Klastrze Meblowym. Nowo powstała firma, zajmująca się produkcją formatek meblowych, polegającą na formatowaniu płyt drewnopochodnych, okleinowaniu krawędzi oraz nawiercaniu otworów. 

ABO Polska od 12 lat oficjalny dystrybutor Grupy Kronospan w Elblągu i regionie. Posiada cztery oddziały dystrybucyjne Strefy Płyt w Polsce północnej. 
ABO specjalizować się będzie w produkcji półproduktów w postaci płyt MDF i płyt wiórowych, oklejonych foliami finisz i CPL dla producentów drzwi oraz mebli w Polsce i Europie. Planowane zatrudnienie - 25 osób. 

informacje dodatkowe
inwestorzy w strefie
kronospan-logo kronospan-logo
slowianka-logo slowianka-logo
emet-logo emet-logo
infomac-logo infomac-logo
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.